Zakupy z dietetykiem, Pszczyna, Bielsko, Katowice - Oferta nr129297 - Oferteo.pl

Zakupy z dietetykiem, Pszczyna, Bielsko, Katowice


Cena brutto: 70.00 PLN

Dobry dietetyk stara się układać dietę tak, aby znajdowało się w niej jak najwięcej potraw, które klient lubi. Jednak nie oszukujmy się, skoro ktoś trafił do dietetyka, to znaczy, że coś pod kątem dietetycznym trzeba poprawić. W nowym planie dietetycznym, albo w zaleceniach dietetycznych po wstępnej konsultacji, na pewno znajdziesz produkty dla Ciebie nowe. Gdzie je kupić? Na co zwracać uwagę?

Każdy sklep jest skierowany do konkretnej grupy odbiorców i nie wszystko da się wszędzie kupić. Dzięki usłudze Zakupy z dietetykiem nauczysz się najważniejszych różnic pomiędzy nimi, żeby nie tracić czasu na szukanie produktów gdzieś, gdzie ich nie ma. Powiem Ci również jak szukać zdrowych zamienników produktów.

Czasami zdarza się, że klient kupi coś, co wg sprzedawcy miało być zdrowe i dobre, a od dietetyka dowiaduje się, że jest wręcz przeciwnie. Producenci wymyślają coraz więcej nazw na niepożądane składniki, żebyśmy nie byli pewni w 100% co tak na prawdę wkładamy do ust. Lubią nas mamić reklamami, szczególnie w modzie na fit jedzenie. Przemilczanie niewygodnych informacji oraz uwypuklanie oczywistości jest często stosowaną taktyką. Dzięki usłudze zakupów z dietetykiem dowiesz się, co tak na prawdę mówią nam etykietki produktów i na co zwracać uwagę.

Osoby z nietolerancją lub alergią na jakiś składnik również muszą uważać, czy w produkcie, który kupują na pewno nie ma czegoś niepożądanego, ale ukrytego pod inną nazwą.

Hipermarkety są budowane w sposób mający powodować, że spędzimy w nich więcej czasu niż potrzeba, wydając więcej pieniędzy niż planowaliśmy. Nad strategiami promocji siedzą specjaliści od psychologii społecznej oraz nauk badających mózg. Sklep ma przynosić zyski i nie ma w tym nic dziwnego. Problem pojawia się, gdy marketingowcy próbują nas zmanipulować. Usługa Zakupy z dietetykiem nauczy Cię szybko trafiać do produktów, które chcesz kupić, ignorując rzeczy niepotrzebne. Poznasz sposoby radzenia sobie z nieuczciwymi praktykami sprzedażowymi. Unikniesz tego niemiłego uczucia, że znowu wychodzisz ze sklepu z czymś, czego tak na prawdę nie potrzebujesz.

A może masz dosyć supermarketów i interesują Cię zdrowe alternatywy sklepów wielkopowierzchniowch? Chcesz poznać małych polskich producentów żywności ekologicznej? Albo chcesz się ze mną wybrać na ekologiczny bazar? Coraz więcej sklepów wprowadza żywność ekologiczną. Jest ona droższa od nieekologicznej, ale nie zawsze certyfikat gwarantuje, że produkt jest dla Ciebie odpowiedni i pomoże w osiągnięciu Twoich celów. Jeśli zdecydujesz się na Zakupy z dietetykiem nauczysz się, czy i kiedy warto zapłacić więcej za produkty certyfikowane oraz gdzie je kupować.

Decydując się na Zakupy z dietetykiem, umawiamy się w konkretnym sklepie w Pszczynie, Katowicach lub Bielsku-Białej i spędzamy w nim tyle czasu, ile potrzebujesz. Nie musisz niczego kupować! Usługa może mieć formę tylko i wyłącznie instruktarzu.

70zł/60 min

Polska, Pszczyna, Bielsko, Katowice
 
 


Liczba wyświetleń strony: 256