Konsultacja dietetyczna - Oferta nr129295 - Oferteo.pl

Konsultacja dietetyczna


Cena brutto: 90.00 PLN

Przychodząc do dietetyka po raz pierwszy, masz pewnie wyobrażenia nt. tego, jak będzie wyglądać to spotkanie. Być może masz też pewne obawy lub po prostu zastanawiasz się, jak przygotować się do spotkania. W tym artykule przeczytasz, jak wyglądają konsultacje dietetyczne w Pszczynie, w Centrum Dietetyki przy ul. ks. bp. Bogedaina 2.

Konsultacje dietetyczne w Pszczynie
Konsultacje dietetyczne w Pszczynie

Przed wizytą zostaniesz przez mnie poproszony/a o wypełnienie ankiety, którą wcześniej otrzymasz na maila. Zastanów się dokładnie, jakie produkty lubisz, a jakich nie lubisz. Szczegółowe odpowiedzi pozwolą mi na lepsze przygotowanie się do naszego spotkania, dzięki czemu Ty wyniesiesz z niego więcej. Klienci bardzo często piszą, że nie w zasadzie lubią wszystkie potrawy czy składniki, jednak po otrzymaniu zaleceń dietetycznych, czy zamówieniu planu dietetycznego nagle przypominają sobie, że jednak twaróg to może nie za bardzo, na miód chyba są uczuleni, a tak w ogóle, to najlepiej… Wszystkie te uwagi należy od razu ująć w ankiecie, dzięki czemu później tak klient jak i dietetyk unikną sytuacji, w której plan dietetyczny stanie się źródłem niepotrzebnych frustracji.

Właściwą wizytę zaczniemy od wywiadu dietetycznego, czyli od rozmowy w czasie której powiesz mi, co Cię do mnie sprowadza, jaki cel chcesz osiągnąć i nad czym warto popracować.

Jeśli konsultacja dietetyczna będzie miała miejsce stacjonarnie w Centrum Dietetyki w Pszczynie przy ul. Bogedaina 2, wykonamy pomiar na analizatorze składu ciała, co pozwoli nam zobaczyć jaki jest poziom wody, tłuszczu oraz mięśni w Twoim ciele. Otrzymasz wydruk z analizatora z wykresami i szczegółowymi opisami.

Abym mogła poznać pełniej Twoją sytuację, przed wizytą poproszę Cię o wykonanie podstawowych badań krwi:

1. Morfologia z rozmazem
2. OB
3. Profil lipidowy (Cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy)
4. Próby wątrobowe (ALT, AspAT, bilirubina)
5. TSH
6. Glukoza na czczo
7. Analiza moczu

W dalszej części konsultacji skoncentrujemy się na wynikach badań oraz przeanalizujemy Twój dotychczasowy sposób odżywania.

Wspólnie zastanowimy się, co robisz dobrze, a co i w jaki sposób można poprawić, żeby przybliżyć Cię do osiągnięcia założonych celów.

Konsultacje dietetyczne w Pszczynie – Uwaga:

1. Jeśli konsultacja odbędzie się online, proszę o przesłanie wyników badań dzień przed konsultacją.
2. Jeśli lekarz zlecał Ci takie badania w przeciągu 2-3 miesięcy, nie musisz ich wykonywać ponownie. Przygotuj je proszę ze sobą na wizytę.
3. Badania możesz wykonać również po wizycie.
4. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wykonać badań, poinformuj mnie o tym.
5. Jeśli cierpisz na jakieś schorzenia, proszę poinformuj mnie o tym przed konsultacją.
6. Jeśli w ostatnim czasie byłeś/aś pacjentem szpitala, na konsultację przygotuj wypis.

Stacjonarnie 90 zł/60 min
Online 70 zł/60 min

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 221