Dietetyczna konsultacja rozszerzona - Oferta nr129296 - Oferteo.pl

Dietetyczna konsultacja rozszerzona


Cena brutto: 190.00 PLN

Dietetyczna konsultacja rozszerzona jest dla osób, które wolą się nauczyć, jak samemu komponować zdrowe posiłki dla siebie i swojej rodziny. Chcą sami wybierać zdrowe produkty zgodnie z własnym gustem, potrzebami, celami i zasobnością portfela.

Niektórzy nie chcą być uzależnieni od z góry narzuconego sposobu odżywiania, a w gotowym planie dwa lub trzy tygodnie czasami trafi się składnik, którego nie lubią, a o którym zapomnieli wspomnieć dietetykowi. Innym razem trafi się produkt, którego nawet nie znają i nie wiadomo gdzie go kupić. Nie są wtedy pewni czym, i czy w ogóle, mogą go zastąpić.

Przed wizytą poproszę Cię o wypełnienie ankiety, którą wcześniej otrzymasz na maila. Zastanów się dokładnie, jakie produkty lubisz, a jakich nie. Szczegółowe odpowiedzi pozwolą nam na lepsze przygotowanie się do naszego spotkania, dzięki czemu Ty wyniesiesz z niego więcej.

Abym mogła w pełni poznać Twoją sytuację, również przed wizytą poproszę Cię o wykonanie podstawowych badań krwi:

1. Morfologia z rozmazem
2. OB
3. Profil lipidowy (Cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy)
4. Próby wątrobowe (ALT, AspAT, bilirubina)
5. TSH
6. Glukoza na czczo
7. Analiza moczu

Właściwą wizytę zaczniemy od wywiadu dietetycznego, czyli od rozmowy w czasie której powiesz mi, co Cię do mnie sprowadza, jaki cel chcesz osiągnąć i nad czym warto popracować. Skoncentrujemy się na wynikach badań oraz przeanalizujemy Twój dotychczasowy sposób odżywania.

Jeśli konsultacja rozszerzona będzie miała formę stacjonarną w Centrum Dietetyki w Pszczynie przy ul. Bogedaina 2, wykonamy pomiar analizatorem składu ciała, co pozwoli nam zobaczyć jaki jest poziom wody, tłuszczu oraz mięśni w Twoim organizmie. Otrzymasz wydruk z analizatora z wykresami i szczegółowymi opisami.

Po konsultacji otrzymasz dokładny plan indywidualnie skomponowanych posiłków na 3 dni, a na podstawie którego zobaczysz, jak powinno wyglądać Twoje zdrowe odżywianie. Plan ten będzie również wzorcem, na którym nauczysz się komponowania posiłków w zależności od schorzeń i/lub celu Twojej diety. Nie będziesz uzależniona/y od potraw z szablonowych diet, które nie są dla Ciebie odpowiednie, na przygotowanie których nie masz czasu i które Ci nie smakują. Zamiast tego, nauczysz się komponować posiłki ze składników, które znasz, masz w lodówce, albo możesz łatwo kupić.

Otrzymasz dokładne zalecenia nie tylko odnośnie sposobów przygotowywania potraw, ale również konkretnych produktów. Dowiesz się jaki rodzaj obróbki będzie odpowiedni oraz jakich składników unikać. W zaleceniach znajdziesz informacje dotyczące ogólnych grup produktów (np. strączki albo nabiał), a w każdej grupie szczegółowe dane odnośnie konkretnych produktów (np. czerwona soczewica, jogurt czy sery pleśniowe). Dowiesz się które produkty są dla Ciebie dozwolone i w jakich ilościach, które powinno się ograniczyć, a które są bezwzględnie zakazane.

W materiałach znajdziesz listę przykładowych produktów wraz z informacjami gdzie możesz je kupić.

Otrzymasz również kilka skutecznych metod, poprawiających jakość Twojego życia nie tylko w sferze odżywiania. Techniki te pochodzą z nurtu Psychologii Pozytywnej, są łatwe do zrozumienia i zastosowania. Będą Cię wspierać w Twoim dążeniu do zdrowia lub wymarzonej sylwetki.

Wszystko to znajdziesz na swojej skrzynce mailowej, dzięki czemu w każdej chwili będziesz mógł do tego wrócić, aby szybko odnaleźć odpowiednią informację. Materiały będą opisane przejrzystym językiem, uzupełnione o czytelne tabele oraz infografiki.

Zalecenia dietetyczne wprowadzisz do bardzo intuicyjnej aplikacji na telefon komórkowy, która pozwoli nam na dokładne sprawdzenie ilości przyjmowanych makroskładników w ciągi dnia. Aplikacja to dzienniczek dietetyczny i kalkulator przyjmowanych posiłków w jednym. Dzięki temu łatwiej będziesz mógł kontrolować ilość spożywanego jedzenia.

Po otrzymaniu materiałów będę służyć długoterminowym wsparciem mailowym – szczegółowo opowiem na trzy wiadomości, jeśli w trakcie stosowania się do zaleceń pojawią się z Twojej strony jakieś pytania.Uwaga:

1. Jeśli konsultacja rozszerzona odbędzie się on-line, proszę o przesłanie wyników badań co najmniej dzień przed jej rozpoczęciem.
2. Jeśli lekarz zlecał Ci takie badania w przeciągu 2-3 miesięcy, nie musisz ich wykonywać ponownie. Przygotuj je na wizytę.
3. Badania możesz wykonać również po wizycie.
4. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wykonać badań, poinformuj mnie o tym.
5. Jeśli cierpisz na jakieś schorzenia, proszę poinformuj mnie o tym przed konsultacją.
6. Jeśli w ostatnim czasie byłeś/aś pacjentem szpitala, na konsultację przygotuj wypis.
7. Jeśli konsultacja rozszerzona odbędzie się on-line, przelew powinien być zaksięgowany przed rozpoczęciem wizyty.

Cena stacjonarnie 190zł, on-line 170zł

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 197